נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

אדריכלים מפורסמים

אדריכלים מפורסמים? נסה את אבנר זסלבסקי!

כאשר מגיעים לתכנון ועיצוב של בתים, משרדים, אולמות ומקומות דומים, כולנו זקוקים לאדריכל מוכשר ומנוסה, אשר יתכנן היטב את המבנה מתחילתו ועד סופו, ויעניק לו מראה ייחודי, נוחות ועיצוב מרהיב. אדריכלים מפורסמים הם אדריכלים מנוסים וותיקים, אשר מתכננים ומעצבים חללים גדולים ומורכבים, ויוכלו לתכנן עבורכם כל מבנה שתזדקקו לו. אבנר זסלבסקי הוא מן האדריכלים המפורסמים הללו, והוא יתכנן עבורכם כל מבנה בתכנון מושלם ובעיצוב חדשני!

אדריכלים מפורסמים בעולם

בעולם מוכרים אדריכלים רבים, אשר תכננו ויצרו את המבנים המפורסמים בעולם. טביעת האצבע של אדריכלים אלו ניכרת בסגנון התכנוני והעיצובי שלהם, והמתעניינים בתחום יוכלו לעיתים לזהות בקלות, על פי מבנה של בית כלשהו, מיהו האדריכל שתכנן אותו.לאדריכלים מפורסמים ישנו, בדרך כלל,
מוטו כלשהו שמלווה אותם, ויוצר עבורם קו עיצובי שחוזר על עצמו באופן בסיסי בכל מבנה שאותו הם מתכננים.

 

אבנר זסלבסקי

אבנר זסלבסקי הוא אחד מאותם אדריכלים מפורסמים, אשר מתכנן ברמה גבוהה עיצוב פנים למבנים וחללים מכל הסוגים.
התמחותו הייחודית היא עיצוב פנים, תכנון מדויק ומרשים של החללים הפנימיים של דירות, אולמות, משרדים וכל מבנה אחר מסוג זה, באופן שיהיה מעוצב בצורה מרשימה, עדכנית וחדשנית, וגם נוחה לשימוש למטרות השונות של המקום. בין הלקוחות של משרד האדריכלים במרכז זסלבסקי תוכלו למצוא את AVIS השכרת רכב, את חברת פזגז, את חברת MERCURY ועוד לקוחות מוכרים רבים מאד.

המוטו של אבנר זסלבסקי

אבנר זסלבסקי מעמיד במרכז העבודה שלו את הלקוח אשר ישתמש במבנה בפועל, וקובע כי האדם הוא שצריך להיות מרכז החוויה העיצובית.
בהתאם לכך, מתכנן אבנר זסלבסקי את החללים שלו תוך חשיבה מרבית על נוחות השימוש ועל הפונקציות השונות שהחלל אמור למלא עבור הלקוח, כל זאת בשילוב עם עיצוב חדשני
ומרענן בתפיסה מקורית וייחודית. בחירה באבנר זסלבסקי לעיצוב המבנה שלכם, תניב תוצאות מושלמות, בדיוק כאלה שהייתם מצפים להן מאדריכלים מפורסמים.

מחפשים אדריכלים מפורסמים? למה שלא תבדקו את אבנר זסלבסקי? בואו להתרשם מן העבודות הייחודיות שלו וליהנות גם אתם מן התכנון והעיצוב האיכותיים שלו!

פוסטים בנושאים שיכולים לעניין אותך: