נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

מעצבי פנים

כאשר אנו רוכשים בית, אם מיד ראשונה או אם מיד שנייה, יש לעשות בו את העיצוב הרצוי לנו. מעצבי פנים רואים כל בית כפרויקט ויצירה שבה הם משקיעים ממיטב הידע והכישרון שלהם. יש למצוא מיד מעצב עם רכישת הבית, בכדי שנוכל כבר על ההתחלה, לעצב ולבנות תכנית שתתאים לסגנון ולאווירה אותה אנו מעוניינים לשדר. יש לציין, כי פגישת ייעוץ תעלה לכם כמה מאות שקלים, אך היא שווה, כאשר תבינו לקראת מה אתם עומדים, מה התכנית, מה לוח הזמנים משוער, על איזה תקציב מדובר וכן, תוכלו לראות הדמית  מחשב כיצד בדיוק ייראה הבית שלכם לאחר העיצוב. ניתן לבחור חיפויים דקורטיביים, למצוא מה הבעיה העיקרית בבית, כלומר מה החסרונות, אם החללים קטנים, אם יש לבצע שינוי אולי בחלל, שיפוץ חדרי אמבט, הוספת פריטים עיצוביים ועוד.

מומלץ, כי כאשר כבר בחרתם מעצבים לבית, הם צריכים לוות אתכם במשך כל הפרויקט, כי בהחלט מדובר בפרויקט, במיוחד אם אתם מעוניינים להפוך דירה מיד שנייה לדירה או בית חדש לגמרי ובעיצוב מיוחד. יש הרב לקוחות וזה מאוד טבעי אגב, שאינם מבינם בשרטוטים, זה לא התחום שלהם ואין להם רקע בתחום השרטוט. לקוחות אלה, יגיעו אל מעצבי פנים ויקבלו הדמית מחשב שמראה את כל התכנון בבירור. יש לפרט את תכניות העבודה המלאות, לדום כמובן בתקציב, ייתכן ותידרש לכם הלוואה.  גם בחירת החומרים וכל הציוד הנדרש לעיצוב הפנים, כמו ריהוט, קרמיקה, חיפויי קיר, כלים סניטריים, מטבח ועוד, תתבצע יחד עם מעצב הפנים. המעצב, מכיר את רוב הספקים והוא יכול למצוא את הריהוט והפריטים האיכותיים ביותר במחיר מוזל שרק הוא יכול להשיג בזכות קשריו.

מעצב פנים – השאלות החשובות שעליכם לשאול

כאשר אתם מתחילים לתור אחר מעצב פנים, יש לשאול קמה שאלו ת חשובות שהראשונה שבהן היא כמובן, כמה זמן הא במקצוע, אילו פרויקטים הוא ביצע ואם יש לו התמחות בפרויקט שדומה לזה שלכם. לוח הזמנים יהיה חשוב, בכדי שתדעו מתי תוכלו להיכנס לדירה או לבית שלכם. בקשו ממעצב הפנים שלכם לגבי התכניות שלהם קבלו את מפרט העבודה ומה הוא כלול, כך תבינו גם על מה אתם משלמים. יש לבדוק את תנאי התשלום ורצוי כי כבר תסגרו את התשלום לפני התחלת העבודה.יש לחתום על חוזה עבודה מסודר שיגדיר את זמני העבודה.
יש לקבל סקיצות תלת ממדיות או הדמיה אם אתם מעוניינים בשינויים קלים בתכנית לפני שתצא לפועל, לאחר שראיתם את ההדמיה, תוכלו לומר בדיוק את השינויים בהם אתם מעוניינים למעצב או מעצבת הפנים. יש למצוא המלצות מלקוחות שכבר עבדו עם מעצב פנים בכדי שתהיו בטוחים כי אתם עובדים עם בעל מקצוע מוכשר ואמין.
מעצבי פנים, יכולים לחסוך מכם, הרבה כסף והרבה כאבי ראש בגלל טעויות שאנשים שמנסים לעצב את הבית בעצמם חוזרים ומבצעים. ישנן המון ריצות ולכם, אין את הספקים הטובים והזולים ביותר, כמו כאלה שרוב המעצבים עובדים עימם. כל מעצב פנים, יגדיר את הקונספט ואת השפה העיצובית שלו.
רוב המעצבים, מביאים עימם בעלי מקצוע והלקוחות נהנים משירות טוב עבודה מדויקת וגימור מעולה. בעלי המקצוע, נאמנים לתכנית העיצוב ומכירים את מעצב הפנים ואת התכניות שלו, היות והם עובדים עמו הרבה זמן, מה שיקל על זמן הביצוע.

התפקיד הנוסף שיש על מעצבי הפנים לבצע

למעצב יש חלק חשוב ברכישת החומרים, מעצבי הפנים, יודעים אילו חומרים הם האיכותיים ביותר. האדריכלים יכולים לדעת את הכמויות המדויקות של חומרי הגלם ולחסוך הרבה מאוד כסף ללקוחותיהם .המעצבים, ממקדים אתכם ומקלים עליכם לגבי ההחלטה ולבחירה הנכונה תוך הבחירה הנכונה של החלל.

אבנר זסלבסקי עיצוב פנים במרכז, יעזור לכם למצוא את הפוטנציאל הטוב הטמון בנכס שלכם. ניתן לבחון אם הדמיון שלכם לגבי עיצוב הפנים, יתאים לקריטריונים ולנתונים השונים של הנכס, כלומר, אם אפשר להוציא את תכניתכם לפועל או שאולי יש לשבת על תכנון אחר. כל העת, מעצבי הפנים יהיו עמכם בקשר טלפוני, פגישות ומיילים. אם התקציב שלכם הינו מוגבל, תוכלו להקציב מראש את מספר הפגישות.

השינוי במגמות עיצוב הפנים

הנוף של עיצוב הפנים משתנה בתדירות גבוהה, ישנם שינויים דחופים שיכולים להיות מעוררי השראה עבור חלק רב מאיתנו. כל מה שאתם רואים כמו "עיצוב עצמי" באמצעות סרטונים שונים, יכול להיראות קל, אך כאשר זה בא ליישום, זה בעצם קשה. יש לחשוב שטרנדים בעיצוב הפנים, הם ברי חלוף, חשוב כי העיצוב שלכם יהיה יותר קלאסי או מקובל, כך שלא תצטרכו להוציא סכומי כסף גדולים, בכדי לשנות את העיצוב הקיים בכדי לשנותו לחדש, גם על הפרטים הללו, יש לחשוב בקפידה. אם אתם מעוניינים לבצע שינוי קטן יחסית ואתם מעוניינים לרכוש פריטים נוספים שיתאימו לאלה הקיימים, רק מעצבי פנים יוכלו לבצע את התיאום המושלם.

פוסטים בנושאים שיכולים לעניין אותך: