נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
header

עיצוב בית

הבית שלך ובשבילך

בית הוא המקום בו מגשימים חלומות. כל אדם אוהב את ביתו, ורוצה להרגיש בו הכי טוב, הכי נעים והכי נוח. כאשר אנו עומדים לפני תכנון בנייה או עיצוב של בית, עלינו להיות בטוחים שהתוצאה תשביע את רצוננו וצרכינו על הצד הכי טוב. עיצוב בית צריך להיות אישי ומקצועי, בהתאם לטעמו הבלעדי של בעל הבית.
עיצוב הבית הוא תחום המשלב בין אומנות להנדסאות והוא אחראי על צורת הבית הפנימי ועל המראה הסופי שלו. עם אבנר זסלבסקי, מומחה בהפיכת חדרים ובתים למודרנים ויפים, תוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם ייראה בדיוק כמו שחלמתם.

עיצוב בית - תחומים רלוונטיים

עיצוב הבית הוא למעשה ערבוב של המון תחומים – מבחירת הרהיטים ועד לצבע הקירות, התאורה והאקססוריז שמקשטים את הבית. באמצעות עיצוב הבית אתם מקנים לביתכם את האווירה המיוחדת שמתאימה לאופי שלכם. אבל עיצוב זה לא רק יופי וצבעים – זה גם התאמה מיטבית של החלל המעוצב לדיירי הבית, והפיכתו לפונקציונאלי, נוח ומזמין.

עיצוב הבית הוא למעשה כל מה שהופך את החללים השונים במבנה למעוצבים ונוחים לשימוש. יש להקפיד על עיצוב נכון והרמוני החל ממבנה הקירות, הדלתות והחלונות, סידור הרהיטים, בחירת הצבעים ועד לאביזרים השונים.

עיצוב פנים כולל ראיה כוללת של כל החלל הנתון.  פירושו של דבר לקחת בחשבון את כל תנאי השטח ולבנות על פיהם תכנית ייעודית. אלו רהיטים יתאימו למקום? היכן הם יוצבו? באלו צבעים ישתמשו? היכן תמוקם התאורה ואיזה סוג?

עיצוב בית נכון מצליח לפתור בעיות ומתגבר על אתגרים שונים. גם כאשר המרחב הנתון הוא קטן או צפוף, מצליח מעצב פנים מקצועי למצוא מקום לכל האביזרים הדרושים ועוד ליצור הרגשה של מרחב ומקום לזוז. על מעצב הפנים להיות יצירתי דיו כדי למצוא פתרונות יצירתיים במקומות מורכבים. למשל, להציע ארונות אויר כאשר הדבר נחוץ, מדפים תלויים כשאין מקום לארון, ועוד הרבה אפשרויות קיימים. עיצוב בית בצורה נכונה עושה את ההבדל בין בית פשוט, מוזנח ועלוב לבית מרהיב, יפה ומסוגנן היטב. לא תמיד אלו הרהיטים היקרים והכסף הרב המושקע, לפעמים אלו אלמנטים פשוטים וזולים שרק מעצב טוב הצליח להשחיל בתבונה.

הבית שלכם - העבודה שלנו

בטרם תתחילו בעיצוב הבית שלכם, עצרו רגע והסתכלו עליו. חשבו מה אתם אוהבים בו ומה אתם שונאים? מה לא מסתדר לכם בעיצוב הנוכחי? נסו ללמוד מהתשובות שלכם – אם יש דברים שאתם אוהבים אתם יכולים להשאיר אותם או לחזור עליהם בעיצוב הנוכחי. אל תוותרו על כל הדברים הישנים – לפעמים הם שווים הרבה.
אבנר זסלבסקי מומחה עיצוב פנים לבית ועומד מאחורי כל מילה. בזכות ניסיונו רב השנים הוא מצליח להפוך כל בית ליצירת אומנות מרהיבה. בהיותו גם אדריכל במקצועו, הוא משכלל את עבודת עיצוב הבית עוד יותר, יכול לבחון מראש את תנאי השטח ולדעת היכן ימוקמו העמודים ואם ייבנו במקום חגורות בטון, למשל.
'האדם במרכז החוויה העיצובית', זה המוטו של אבנר זסלבסקי. האדם הוא זה שאמור לגור בתוך ביתו שלו, ולכן התוצאה צריכה להשביע את רצונו הבלעדית.