נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
header

עיצוב בית מודרני

בית מודרני הוא נושא נפוץ מאד בשנים האחרונות. אנשים רבים כבר הבינו שבית הוא לא רק מקום פונקציונאלי להתגורר בו, אלא מבצרו של האדם, המקום שבו הוא מוצא את מקומו, לא רק פיזית אלא גם, ואולי בעיקר, מבחינה נפשית. עיצוב בית מודרני הוא נושא מורכב, והוא משמעותי במיוחד לכל אדם אשר מתכנן ומעצב את ביתו. עיצוב בית בסגנון מודרני הוא ששם דגש על בני הבית, על הצרכים, הרצונות והרגשות שלהם, ועל השילוב של כל אלה בהרמוניה מושלמת בכל חלקי הבית. אבנר זסלבסקי מומחה בעיצוב בתים יוקרה במרכז בסגנון מודרני תוך התאמה אישית של הסגנון לכל לקוח.

עיצוב בית מודרני - טרנדים אופנתיים

עיצוב בית בצורה מודרנית מושפע, ללא ספק, מטרנדים אופנתיים שונים בשדרוג הבית.
בעבר היה השדרוג הנפוץ כפרי מאד, בצבעים חמים וביתיים. כיום נפוצים יותר קווים חלקים ומינימליסטיים,
אשר נותנים תחושה של מרחב ושל אור. אולם למעשה, הטרנדים הללו אינם החלק המשמעותי בשדרוג הבית שלכם,
משום שהם נתונים מאד גם לטעם האישי של כל אדם ואדם. גם כיום ניתן למצוא בתים מעוצבים בסגנון ישן, משום שזהו הסגנון האהוב על בני הבית.

החלק העיקרי של העיצוב המודרני הוא שימוש בפונקציות מודרניות, בפתרונות חדשניים ובשיטות עדכניות, ליצירה של בית שיהיה נעים ונוח ליושבים בו. דירה שאינה נוחה או שימושית, יפה ככל שתהיה ועדכנית שלא תהיה, לא תגרום הנאה לאנשים שגרים בה. לכן עיצוב הבית חייב להתמקד בצרכים הפרקטיים וברצונות האישיים של בני הבית.

עיצוב מודרני - רק אצל אבנר זסלבסקי!

לכן, גישתו המרכזית של אדריכל בעיצוב בית מודרני היא "האדם במרכז החוויה העיצובית". אבנר זסלבסקי מעצב בתים ודירות מתוך הבנה עמוקה של הצרכים האישיים של כל אדם, והתאמת הבית באופן כזה שיהיה גם פרקטי וגם נאה ומודרני. הלקוחות המרוצים הרבים של אבנר זסלבסקי יעידו על היעילות של השיטה ועל המראה המופלא של הדירות אותן הוא מעצב ומתכנן.

מעוניינים בעיצוב מודרני? בואו להתרשם ממגוון העבודות הייחודיות והחדשניות של אבנר זסלבסקי!