נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב בתים פרטיים

כשאר מדובר על עיצוב פנים של בתים פרטיים ניתן להבחין בכמה סגנונות בולטים במיוחד בעולם העיצוב. בואו ונראה כמה סוגי סגנונות שונים כדי שנוכל לקבל פרספקטיבה על כל עניין של עיצוב בית פרטי.

סגנונות של עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטייםסגנון עיצוב מודרני - נושא כינוי נוסף והוא סגנון הייטק, עיצוב בית פרטי בסגנון זה יבוא בדרך כלל בקווים נקיים, עיצוב בצבעי בסיס בשילוב כתמי צבע עזים בחלל לעיתים, כמובן על פי טעמו של הלקוח, הסגנון יתבטא בקווים ישרים, חומרים יותר סינטטיים ופחות טבעיים אם כי אין באמת כללים נוקשים בבחירה, בגנון מודרני יכול לגנוב מעט מסגנונות אחרים על עוד אינו פוגע במראה העכשווי שלו, לרוב המטבח יעוצב בפורמייקות מבריקות, או חזיות זכוכית מודפסת, דלפקי שיש ועוד.

סגנון עיצוב אורבני - זהו סגנון מאוד ייחודי, הסגנון הזה הוא כשמו, סגנון עירוני, סגנון תעשייתי למדי אשר מביא את למשל בתמונות של כתובות רחוב, מיזוג אוויר מרכזי כאשר מערכותיו חשופות בדיוק כמו בתעשייה ובמפעלים., למעשה הסגנון נוצר בהשראתם של מרכיבים תעשייתיים שקיבלו פרספקטיבת עיצוב חדשה.

סגנון עיצוב כפרי - הוא סגנון בהשראת הרטרו והכפרים של פעם, זהו סגנון אשר משרה אווירה חמה בבית, עיצוב בתים פרטיים בסגנון הזה יתבטא בשימוש רב בחומרים טבעיים כמו עץ, אבן, בדים צבעוניים למערכת הישיבה הסלונית ולמפות, שטיחים חמים ועוד, מטבח עם עיצוב של חריטה בדלתות, אביזרים מעוצבים בסגנון כפרי לבית  כמו עציצים, כלי נוי ענתיקה, ריהוט משופץ לרוב מעץ, כורסת סבא מרופדת בריפוד בצבעים חיים, פרחוניים ועוד.

סגנון עיצוב אקלקטי - הסגנון הזה הוא למעשה שילוב של הסגנון המודרני יחד עם הסגנון הכפרי, הוא סוג של סגנון קלאסי ללא כללים ברורים לחלוטין. העיצוב בסטייל האקלקטי יתבטא במרכיבים כפריים ובמרכיבים מודרניים גם יחד, כגון: מטבח מודרני אך עם זאת שילוב של אביזרים דקורטיביים כפריים כמו שעון בסגנון עתיק, כסאות צבעוניים מעץ ועוד, וכן גם ההפך, מטבח בקו כפרי אך עם זאת בקווים נקיים וחלקים ללא צבעים מיותרים.

שיפוץ בתים בסגנון מנצח - סגנון וסטייל הם שני דברים שיגרנו לבית שלכם לקבל את הטאץ והקסם שתמיד חלמתם עליהם.
שיפוץ בתים בעזרת אדריכל צמוד ומקצועי יחסוכו המון משאבים ובמיוחד עלויות גבוהות של חוסר ידע וריצות וטרטורים עבור רבים ההוצאה על עיצוב הדירה או בית עשויה להיות משמעותית ביותר על כן חשוב לדעת ותכנן היטב את מבנה השיפוצים אל מול התקציב המיועד לכך.

משרד עיצוב הפנים של אבנר זלבסקי מומחה ומוכשר בתחום עיצוב פנים של בתים פרטיים בכל הסגנונות עם הקפדה רבה וטעם מצוין על כל הפרטים, פנו אלינו עוד היום.