נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב דירה

כל מה שרציתם לדעת על עיצוב דירה

לכל אחד מאיתנו זה קרה לפחות פעם אחת בעבר שהוא נכנס לדירה של חברים ופשוט לא יכול היה להפסיק להתפעם. כל דבר היה נראה כאילו הוא מנוח במקום והמכלול כולו השאיר אותנו חסרי נשימה. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם תוהים איך מגיעים למצב שבו הדירה כל כך יפה ומוצלחת, כדאי שתדעו שלא תמיד הגודל והמיקום זה הדבר הכי חשוב. עוד פרט משמעותי ביותר זו השאלה איך מעצבים את הדירה ובהחלט לא בטוח שכדאי לעשות את זה לבד. עיצוב דירה בתל אביב זו עבודה שצריך להשאיר למומחים כי מי שאין לו מספיק ניסיון בעניין הזה עלול לעשות טעויות שונות. לכן, אם גם לכם נמאס מאיך שהדירה שלכם נראית ואתם רוצים דירה יפה במיוחד, כדאי שתחשבו אל מי תוכלו לפנות להזמנת שירות בתחום.

דוגמה מוצלחת לעבודה עוצרת נשימה

את המשרד שלנו, "אבר זסלבסקי אדריכלות ועיצוב פנים" הקמנו לפני לא מעט שנים שבמהלכן צברנו ניסיון רב. אחד מהפרויקטים שעבדנו עליהם במרץ זה פרויקט של עיצוב דירה במתחם הרובע יפו תל אביב ומהתמונות תוכלו להתרשם מסגנון העבודה המדויק שלנו. הרעיון בפרויקט הזה היה ליצור חלל בעיצוב נקי, מרשים, ביתי וכמה שיותר אלגנטי ואכן התוצאה מצאה חן בעיני בעלי הבית. לכן, אם גם אתם מחפשים משרד שבו תוכלו לקבל שירות של עיצוב דירה בתל אביב, בהחלט כדאי לכם לפנות אלינו. אנחנו מציעים לכם:

•         ניסיון רב שנים

•         צוות של מומחים

•         כישרון ואינסוף אהבה לתחום הזה

לכן זה לא באמת משנה לנו אם אתם רוצים שנעצב עבורכם דירה בתל אביב או שאתם רוצים שנעצב עבורכם כל חלל אחר כי בכל מקרה אנשי הצוות שלנו יוכלו להתמודד בצורה מושלמת עם המשימה.

איך בוחרים את סגנון עיצוב הדירה?

כאשר מדברים עיצוב פנים בסגנון יוקרתי על אינספור אפשרויות מבחינת הסגנון שבו תוכלו לבחור. יש אנשים שיעדיפו סגנון כמה שיותר קר ואילו אחרים יעדיפו את הסגנון העתיק והחמים יותר. יש אפשרות גם לבחור כמובן באופציה של סגנון כפרי עבור הדירה שלכם בתל אביב ואפשר גם לשלב בין כמה סגנונות שונים. אפילו אם אתם לא יודעים מה דרוש לכם ואיזה סגנון של עיצוב יוכל להתאים, הרי שגם אז אתם מוזמנים לפנות אלינו. הרבה פעמים קורה שהלקוחות שיוצרים עימנו קשר זקוקים, בין היתר, לייעוץ בבחירת הסגנון המתאים לעיצוב הדירה כך שגם לכם נוכל לעזור בכך. יש לנו ניסיון רב ונוכל לשאול אתכם את כל השאלות המנחות שבסופו של דבר תעזורנה לנו להבין איזה סגנון דרוש לכם. להיכנס בכל יום מחדש לדירה מעוצבת ויפה בתל אביב זו חוויה נהדרת וחבל שתוותר על כך.

אבנר אדריכלים - אופציה מקצועית

מעוניינים להיעזר בשירותי אדריכלות ועיצוב פנים מקצועיים לחלוטין? דעו לכם כי אבנר אדריכלים תוכל לספק לכם בדיוק את שאתם מחפשים וזאת בכל הנוגע לדבר. בעזרת אבנר אדריכלים תוכלו להגשים סוף סוף את חזון החלומות שלכם וזאת בעתיד הנראה לעין. אז צרו קשר בהקדם!