נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב דירה בתל אביב

עיצוב פנים מודרני לשדרוג חלל הבית

הבית שלנו הוא המקלט ומקום המפלט שלנו. זה המקום שאנחנו חוזרים אליו בסופו של כל יום, המקום בו אנחנו מגדלים משפחה והמקום בו אנחנו נרגעים. בגלל הסיבות האלה וסיבות רבות אחרות, חשוב שנרגיש נעים בבית שלנו וניצור חלל בו נרגיש נוח ונשמח לשהות בו.

כדי להשיג את האווירה הביתית הזו, חשוב לעצב את ביתנו בהתאם למבנה שלו והטעם שלנו. תחום עיצוב הפנים משתנה באופן תדיר ותמיד יש טרנדים חדשים שצצים ומאפשרים לנו לעצב את הבית לפי האופנה החדשה. זה חשוב להיות עם יד על הדופק בנושאים האלו מפני שכך נוכל לברר איזה חומרים זמינים בשוק, היכן נוכל למצוא פריטים כמו שאנחנו אוהבים כדי לעצב בעזרתם את החדרים השונים בבית. אם בעבר היה נהוג לדבוק בקו עיצובי אחד, כיום כבר אפשר לצאת מהקופסה ולשלב בין דברים באופן שלא חשבו עליו בעבר. כך למשל תוכלו לשלב בין רהיטים כפריים לגופי תאורה מתכתיים – שני אביזרים שנראים לא קשורים זה לזה אך בעצם משלימים אחד את השני ויוצרים שילוב מיוחד במינו.

עיצוב דירה בתל אביב שילוב בין עולמות ליצירת הבית המושלם

עיצוב פנים מודרני מהסוג הזה מאפשר לנו להפוך את ביתנו למקום שהוא טרנדי מצד אחד, אבל כזה שיש בו נופך אישי מצד שני. מגוון הטרנדים בעולם עיצוב בית הוא גדול וכדי שתוכלו לשפץ את ביתכם, חשוב שתחליטו על קונספט מסוים שישמש כנקודת התחלה לעיצוב וכנושא מקשר בין החדרים. אם קשה לכם להחליט על נושא אחד, אל תחששו. אנשים רבים מעצבים את החדרים בביתם לפי רעיונות שונים כך שנוצר מגוון יפיפה של צבעים וחפצים.

ברגע שתחליטו על נושא או נושאים סביבם אתם רוצים לעצב את הבית, תוכלו להתחיל ולתכנן בדיוק מה לרכוש ואיפה לשים את הדברים החדשים שיעצבו את ביתכם. המגוון של הפריטים אתם אפשר לעצב את הבית הוא עצום וקצרה היריעה מלדבר על כולם ולכן נזכיר את הדברים המרכזיים:

  • קירות: תוכלו לבחור צבעים, טקסטורות או אפילו טפטים שיעטרו לכם את הקירות בהתאם לאווירה שאתם רוצים לשדר.
  • רהיטים: בכל חדר יש צורך ברהיטים שונים בהתאם לפונקציה שלו כך שבסלון למשל, חשוב שיהיו ספות נוחות עבורכם ועבור האורחים שלכם. בחדרי השינה יהיו מיטות, שידות וארונות שתוכלו לבחור לפי הטעם שלכם.
  • אביזרים נלווים: כמו שבוחרים תכשיטים, תיקים ונעליים שישלימו מראה אופנתי לקראת יציאה, כך חשוב גם לבחור אביזרים ורהיטים משלימים שיכולים לשנות לחלוטין מראה של חדרים.

לא משנה איזה חדר אתם משנים, אל תחששו לשחק עם טקסטורות, צבעים ואביזרים שבנפרד נראים לא קשורים זה לזה אך יחד יוצרים מראה מודרני ומושלם שנעים לחזור אליו כל יום. התייעצו עם מעצבי פנים שמתמחים בעיצוב פנים מודרני כך שהם יוכלו לתכנן עבורכם את בית החלומות שאפילו לא ניחשתם כיצד הוא יכול להיראות.