נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב פנים דירות

בשנים האחרונות, אנו עדים לכך כי רמת החיים עולה, האתגר העיצובי החל לגדול ולכן, יש הרבה אנשים שרוכשים דירות ומעוניינים לבצע בהן עיצוב פנים. למעצבי הפנים, יש חוש אסתטי מפותח, יש להם דמיון ותפיסה מרחבית, לכן לא כל אחד יכול ללמוד את מקצוע עיצוב הפנים. כאשר מתכננים עיצוב פנים לדירה, יש לדעת כי מעצבי הפנים יודעים לשרטט, להבין תכניות עבודה של דירות, תכניות של חשמל ומיזוג אוויר. ניתן למצוא מעצבי פנים המתמחים בתחום של עיצוב פנים לדירות מיד שנייה שזה הרבה יותר קשה מאשר לעצב דירה חדשה. מי שמיומן בכל השלבים והתכנון של עיצוב פנים דירות, יוכל למצוא את החומרים הזולים והאיכותיים, להכין כתב כמויות, למצוא את השיפוצניקים שיודעים לעבוד יחד עם אותו האדריכל או האדריכלית על תכניות שהיא או הוא הכינו. יש לציין, כי שי חיסכון בעלויות למי שמזמין מעצב המתמחה בנושא של עיצוב פנים לדירות. שינוי וחלוקה מחדש של חללים, הם חלק מתכניות של עיצוב פנים, יש לראות את העיצוב של מעצבי הפנים על מנת להבין כיצד ואיך הדירה שלכם עומדת להשתנות.

עיצוב פנים דירותכמה זמן לוקח לבצע פרויקט של עיצוב פנים?

זאת שאלה שיכולה להיות נכונה, אך הכל זה אינדיבידואלי, מה יש לבצע בדירה,  מה יש לשנות בה, אם יש לבצע שיפוצים מהותיים, אם הדירה היא חדשה או מיד שנייה ויש הרבה מה לשפץ ולשנות בה ועוד. בדרך כלל, פרויקט כזה, יכול לקחת בין חודשיים - חצי שנה. יש לחסוך בכל חומרי הגלם שנקנים עבור העיצוב של הדירה. בהרבה מקרים, קשה לפסוח על עיצוב פנים מקצועי וזו הסיבה שיש למצוא את המומחים והמקצועניים שהיו להם הרבה אתגרים בחייהם  כמו שיפוץ ועיצוב של דירת יד שנייה, מה שהופך את עיצוב פנים הדירה להרבה יותר מורכב אך לבטח, רוב מעצבי הפנים יודו שתחום זה הינו מאוד מאתגר ומתגמל. גם אם העיצוב מעט יקר לכם, כדאי כי תדבקו במטרה ותמצאו את מעצב הפנים המושלם שיכול לעשות לכם נס של ממש בנושא של עיצוב פנים. במיוחד אם אינכם מוצאים את הראש והרגליים בדירה שרכשתם. תמיד יש לתכנן מראש את התקציב, קחו לכם מקדם של תקציב יותר גבוה, מה שלא יגרום לכם להיות בלי כסף במידה וישנן הפתעות נוספות שצצות בזמן עיצוב פנים הדירה.

בחירת הקונספט של עיצוב פנים דירות

הבחירה של הקונספט האמיתי לעיצוב, מגיעה מאורח החיים של כל אחד מאתנו. יש דרך לייצר מוצרים, חיפוש הזהות האישית, חקר הסביבה וגישה רעננה וחדשנית לסביבה ולחללים אותם אנו יוצרים.
ההשראה האישית שלכם יחד עם הטאץ' של מעצב הפנים, יכולה להיות הגורם העיקרי להצלחה של עיצוב פנים הדירה, אם בחרתם בסגנון והמעצב פנים העניק לכם עוד רעיון משלו בגלל התכנון של הדירה, תוכלו להמליח בצורה בלתי רגילה בעיצוב הדירה שלכם. כאשר מדובר על עיצוב פנים דירות שהן קטנות, מעצבי הפנים יאמרו לכם לרכוש ריהוט קטן יותר ולא גדול שיעמיס על חללי החדרים השונים. יש מאפייני עיצוב פנים עבור דירות שהן קטנות יותר ויש לתת את תשומת הלב לחללים שיהיו כמה שיותר פתוחים ומרווחים, פתרונות אחסון למשל בדירות, זה גורם חשוב על מנת שכל דבר יהיה מונח במקומו ויהיה נגיש, אם לנו או לבני הבית. כל דבר נלקח בחשבון כאשר מעצב פנים יעצב לכם את הדירה. אפילו התאורה תהיה מתאימה לדירה שברצונכם לעצב.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על עיצוב פנים במרכז מרשים בקטע אחר