נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
header

עיצוב פנים יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי הוא חלומו של כל מי שמבין מעט בעיצוב. עיצוב פנים בסגנון יוקרתי  עושה שימוש באלמנטים ייחודיים ויוקרתיים, אשר מעניקים לבית מראה יוקרתי, ב"סטייל" גבוה, מראה של מקום איכותי וברמה גבוהה. אבנר זסלבסקי הוא אחד מהמומחים ביותר בתחום, ומבצע עבורכם שדרוג יוקרתי לכל סוגי הבתים והמבנים.

צרכיו ורצונותיו של הלקוח

כאשר אנו חושבים על שדרוג הבית, אנו חשובים על החלוקה לחדרים, על התכנון הפנימי של חדרי הבית, על עיצובים מעניינים ומרשימים. המומחיות של אבנר זסלבסקי לוקחת את כל אלה צעד אחד קדימה. עיצוב בתי יוקרה במרכז מתבטא, תחילה, ברמה של המעצב וביכולות שלו. עיצוב פנים בסטייל יוקרתי לוקח בחשבון את הצרכים והרצונות של הלקוח אשר אמור להתגורר בבית או לעבוד במשרד וכן הלאה, ויוצר מהם יצירת אומנות באמצעות חשיבה יצירתית, ייחודית וכמובן יוקרתית. כאשר מדברים על עיצוב פנים, אין הכוונה דווקא לשדרוג הדורש השקעה כספית גבוהה, אם כי במרבית המקרים, אנשים אשר מעוניינים בעיצוב יוקרתי אכן משקיעים באבזור ובפריטים שונים אשר יוצרים את השדרוג של הבית. אולם עיצוב יוקרתי הוא בעיקר עיצוב חדשני, עדכני, מודרני, עיצוב אשר הופך את הבית להרבה יותר מסתם בית – ליצירת אומנות של ממש.

עיצוב פנים יוקרתי מבית היוצר של אבנר זסלבסקי

אבנר זסלבסקי מתמחה כבר כ-20 שנה בפרוייקטים של עיצוב פנים יוקרתי במרכז. במשרדו הייחודי הוא עוסק בתכנון אדריכלי לכל סוגי המבנים, החל מדירות פרטיות ועד למשרדים, מבני ציבור ואולמות תצוגה. אבנר זסלבסקי יוצר עבורכם בית חלומות, אשר מעוצב בסגנון יוקרתי וייחודי, מתוך התאמה מלאה הן לצרכים הפרקטיים שלכם והן לטעם העיצובי האישי שלכם.

עם עיצוב הפנים של אבנר זסלבסקי אדריכלים במרכז, אתם יכולים להיות בטוחים שבסיומו של התהליך, תיכנסו לדירת פאר של ממש. אבנר זסלבסקי נותן לכם שדרוג יוקרתי ואיכותי אשר הופך כל בית וכל משרד, למקום של יוקרה וכבוד.

מעבר בית הוא צעד משמעותי ביותר, אחד המשמעותיים בחיינו, במיוחד כאשר מדובר בבית חדש שרכשנו או מעבר של משפחה. לכולנו חשוב להשקיע בבית שלנו, זה ברור, כולנו אוהבים להרגיש טוב בבית, השאלה היא למי מתאים עיצוב פנים יוקרתי? עיצוב פנים מתייחס בעיקר לחומרי הגלם היוקרתיים בהם נשתמש, ולהתאמה של אלמנטים מסוימים בעיצוב הבית מודרני. העיצוב היוקרתי מעניק מראה אקסקלוסיבי וייחודי לבית ולבני הבית, מה גם שחומרי הגלם איכותיים ועל כן מחזיקים מעמד לאורך זמן.

איך עושים את זה?

על מנת להשקיע בבית שלכם עם עיצוב פנים יוקרתי, עליכם לעשות זאת אצל המומחים והמנוסים בתחום. אבנר זסלבסקי, אדריכל ומעצב פנים, מומחה גדול בשילוב הסטייל האישי שלכם עם הסטייל היוקרתי שמציע עולם העיצוב. החשיבה המקורית והיצירתית שלו באה לידי ביטוי לעיתים בנגיעות קטנות, לעיתים בשינויים גדולים במרחב, כל אחד ומה שמתאים לו. העיקר, אף פעם לא משעמם!

פנו כבר עכשיו לאבנר זסלבסקי, ותוכלו להתרשם מן העבודות עיצוב פנים היפהפיות והיוקרתיות שלו!