נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה
header

עיצוב פנים לבית

עיצוב פנים לבית הוא תחום נפוץ ונחוץ מאד, לכל מי שמתכנן לבנות דירה חדשה או לשפץ דירה קיימת. עיצוב פנים הוא הכלי אשר מאפשר שימוש נוח, יעיל ומהנה בבית, מכל הבחינות. אבנר זסלבסקי הוא אדריכל מומחה בעל ותק של כ-20 שנה, והוא יוצר עבורכם עיצוב פנים מדהים אשר מתאים בדיוק לצרכים שלכם.

עיצוב פנים לבית - תחום טכני ועיצובי

עיצוב פנים הוא התחום אשר בזכותו מבנה בעל קירות חיצוניים בלבד, הופך לדירה של ממש, עם קירות, ריהוט וכדל הפריטים האחרים הנחוצים למגורים. עיצוב פנים חלל הבית הוא תחום אשר כולל שני תחומים מרכזיים – התחום הטכני והתחום העיצובי. אולם באופן בולט יותר מאשר בכל מקצוע משולב אחר, התכנון הפרקטי והיצירתי הולכים שלובי זרוע, ותלויים זה בזה.

לפני שמתחילים את תהליך עיצוב הפנים לבית צריך קודם כל לקחת בחשבון את הצרכים של בני הבית, את סדר היום שלהם ואת ההעדפות האישיות שלהם. כך ניתן לתכנן מלכתחילה מראה של דירה אשר תתאים לבני הבית מבחינה פרקטית. על הבסיס הזה ניתן לעצב את הדירה או הבית בצורה יפה, מושקעת ומעוצבת, על מנת לגור בבית שהוא לא רק פונקציונאלי, אלא בבית נאה, עדכני ומעוצב, שנעים לשהות בו בכל שעות היום והלילה.

בואו ליהנות מן העבודות עיצוב לבית היפהפיות והחדשניות של אבנר זסלבסקי!

משרדו של אבנר זסלבסקי אדריכלים מכיר היטב את התחומים הללו של עיצוב פנים לבית. לכן, במשרדו שהקים כבר לפני כמעט 20 שנה, הוא טבע מוטו מרכזי וחשוב במיוחד: "האדם – במרכז החוויה העיצובית". האדם, הוא למעשה הלקוח, אותו אדם אשר אמור להתגורר בבית. הוא זה אשר אמור לעמוד במרכז החוויה, במרכז התכנון של הבית, כך טוען אבנר זסלבסקי. והוא ככל הנראה צודק - על כך יעידו עשרות לקוחותיו המרוצים, אשר זכו לדירה מעוצבת ויפהפייה, אשר מתאימה בדיוק לצרכים האישיים שלהם, כמו גם לטעם האישי שלהם. עיצוב פנים של אבנר זסלבסקי מעניק לכם דירה נפלאה, אשר מאפשרת לכם את החופש ואת הנוחות שאתם זקוקים לה, עם שדרוג יוקרתי וייחודי..
 

למידע נוסף על עיצוב סלונים מודרניים – העבודה הרצינית נעשית מאחורי הקלעים, רק אצל אבנר זסלבסקי!