נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב פנים מודרני

ישנם אנשים שאוהבים עיצוב פנים מדרני, זה ניחן בבית שהם בונים וכן, גם העיצוב הפנימי של הבית שלהם. בדרך כלל זה עובד כך, איך שהבית ייראה מהבחינה החיצונית כך גם עיצוב הפנים שלו יהיה בהתאם. יש לפנות למעצב פנים, כאשר אתם מעוניינים לעצב את דירתכם או ביתכם, בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, מומלץ לפנות למעצבי פנים המתמחים בסוג עיצוב זה. למרות שישנם כאלה שאוהבים ומוכשרים בעיצוב הבית, עין מקצועית , טכניקה וניסיון רב של מעצב או מעצבת פנים, יכולים לבצע עיצוב פנים מקצועי, תוך ניצול והסתכלות על פרטים שלא חשבתם עליהם. הטרנד של עיצוב הפנים,
תפס חזק את הישראלים וכל בית חדש שהם עוברים אליו, הם מעוניינים כי יהיה מעוצב בטוב טעם בסגנון מודרני, כפרי, קלאסי, אקלקטי וכדומה. יש כאלה שיש להם רעיונות עיצוביים והם מעוניינים כי מעצב הפנים יישם להם אותו. המעצב יישב עם בעל הנכס ויגבש תכנית לאחר שירשום לעצמו מה הלקוח מעוניין ואם בהתאם לחללים השונים של הבית זה אפשרי.

יד חופשית למעצב הפנים?- לא בהכרח

כאשר אנו מעוניינים בעיצוב סלון  מודרני, זה לא בהכרח שאנו מוכנים לקבל עיצוב של מעצב אחר, מי שקובע זה בעל הנכס. יש הרבה סוגים של עיצובים בסגנונות מודרניים ואם יש איזה שהוא סגנון שמצא חן בעיניכם, כמו כזה שראיתם במגזין לעיצוב או אפילו בית של חברים, צלמו והראו למעצב, כך שיבין באיזה קונספט מדובר. ניתן לתת יד חופשית למעצב הפנים בכל הקשור אל עיצוב פנים בסטייל מודרני, אך כדאי כי תהיו מעורבים בכל ההליך של העיצוב.

מצד אחד, אתם מעוניינים כי המעצב או המעצבת, ירגישו כי סומכים עליהם, אך מדובר בכל זאת בבית או במשרד שלכם שחשוב לכם כי הטעם שלכם יהיה גלום בו. כל מעצב פנים, מפתח לעצמו שיטת עבודה, ותוכלו להתחבר לרעיונות ולטכניקות של מעצב הפנים שבחרתם. אם אתם מעוניינים  שמעצב הפנים יבצע לכם עיצוב מודרני, יש דרגות וסגנונות שונים לעיצוב זה. יש את הקר יותר ויש את המודרני הקל שבכל זאת יש בסגנון זה, נגיעות של חמימות וביתיות. הבהירו למעצב את סגנון עיצוב פנים המודרני, בו אתם מעוניינים וודאו כי הוא קלט את העיצוב שאתם כה רוצים שיהיה לכם בבית א בעסק.

לא מרוצים ממראה הבית? אין צורך לעבור דירה!

במקום לטרטר את עצמכם ולעבור דירה, ניתן לחסוך בהוצאות ולשנות לחלוטין את מראה הדירה או הבית שלכם. יש אינספור של עיצובי פנים שהבולט והמבוקש בהם הוא העיצוב המודרני. אם תשנו את החללים, תוסיפו בריקים או טיח מיוחד לקיר אחד בסלון, תחליפו ריהוט, קרמיקה ותעצבו מחדש את חדרי השינה והאמבט, תרגישו כאילו יש לכם בית חדש- אחר מעוצב יותר בסגנון אותו רציתם תמיד .תוכלו לזכות בבית מעוצב ומרשים תודות לכמה אלמנטים שיבחר להשתמש בהם מעצב הפנים. יש להחליף את סגנון המטבח לסגנון מודרני כמו מטבח בצבע אחיד בעל קווים סימטריים, משטחי שיש נוחים, "אי" במרכז ואחסון נוח כמו ארוני כלפות שנוחים לאחסון וגישה. לפעמים שיפוץ של בית או דירה מיד שנייה, יהיה הרבה יותר מורכב מאשר עיצוב פנים מודרני של בית חדש, דווקא מעצבי הפנים אוהבים את העיצוב הזה, כי הוא מהווה עבורם אתגר ורואים תוצאות במהרה, הדירה הופכת להיות כחדשה עם עיצוב בקווים נקיים, ריהוט נוח ומינימליסטי והבית מרווח ובעיצוב שנאה אפילו יוקרתי.