נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

המוצר התווסף בהצלחה

עיצוב פנים מסעדות

מי אינו זוכר את המסעדות הישנות, הכיסאות והשולחנות העגולים שהזכירו לנו את הריהוט מבית סבתא?, היום אם תיכנסו למסעדות בעיצוב חדשני יותר, תוכלו לגלות מגוון אב של סגנונות.
יש לציין כי רק מעצבי פנים מיוחדים מתמחים בעיצוב  למסעדות. יש לבצע עיצוב מיוחד ששונה משאר הסגנונות של מסעדות. עיצוב הפנים למסעדות אינו עיצובי בלבד, כי אם גם שיווקי נראה בהרבה מסעדות שעוצבן בשנים האחרונות, את השם והמותג של המסעדה. יש לענות על הפונקציונליות של המסעדה, אם מבחינת תכנון המטבח, מחסן וכן, שטחי ישיבה, שירותים, מעברים נוחים, חדרי המזווה וכל מה שקשור בגישה נוחה של המסעדה. יש לבצע עיצוב שיהיה מושך, בכדי שהלקוחות יתלהבו מהעיצוב החיצוני של המסעדה וכן הפנימי ויסתקרנו לסעוד בה. לפעמים משתמשים עם קירות זכוכית שיבדילו בין המטבח למסעדה, יש כאלה שמראה זה מושך יותר , כי כך הסועדים מעורים בבישול של השפים השונים, מה שהפך היום למאוד פופולרי בתחום עיצוב פנים במסעדות. יש לפנות רק למשרדי מעצבי פנים המתמחים בתחום המסעדות היות וזה תחום של עיצוב מיוחד ולא כל מעצב מתמחה בתחום זה.

לשקול את כל הפרטים שיוסיפו לעיצוב הפנים של המסעדה

עיצוב פנים מסעדותחשוב לשקול את כל הפריטים שגורמים למסעדה להראות מעוצבת יותר ומיוחדת, כמו למשל הקרמיקה, אבן אבעית בריצוף, או אולי פסיפס מיוחד.
ניתן לעצב על פי הקונספט של המסעדה, אם מדובר על מסעדה צרפתית למשל, הקונספט של עיצוב פנים המסעדה יהיה בסגנון פרובנס, שייראה חמים מצד אחד, אך יוקרתי משהו מצד שני. אם יש לכם מסעדה יוונית, מסעדה בסגנון יווני תהיה עם הרבה צבעים כמו לבן וכחול,

שימוש עם עמודים עתיקים דקורטיביים, תמונות קיר של אלמנטים יוונים כמו דמויות מהמיתולוגיה, בחוץ תהיינה מרקיזות בעלות פסים כחול לבן,
פסלים מיוחדים יוונים ואפילו מזרקה מיוחדת בסגנון זה שתהיה באמצע המסעדה. אם יש לכם מסעדה ויש לכם המלצה על אדריכלים המתמחים במסעדות, פנו למעצב זה, לאחר שראיתם כמה מסעדות ובתי קפה שהוא עיצב. יש לשים לב לתאורה הנכונה בעיצוב המסעדה, התאורה היא חשובה לאווירה וכן פריטים נוספים כמו ריהוט, ריפוד, פינת ישיבה, בר ווילונות שיוסיפו לאווירה שאתם מעוניינים לשדר במסעדה שלכם.

שימוש בתאורה דרמטית ומתן תומת לב לשירותים

אלה הדברים האחרונים שאנו רואים כאשר אנו מגיעים בכל פעם למסעדות אחרות על מנת לסעוד. התאורה במסעדה היא דרמטית, גם חדרי השירותים במסעדות מקבלים חשובות רבה, החוויה היא מעוררת מחשבה, שכן לא מדובר בחדרי שירותים רגילים, כי עם אם כיורים גדולים בדומה לשוקת מבטון או מנירוסטה ולפעמים ניתן לראות כיורים מיוחדים העשויים מזכוכית.
עיצוב חללים פנימיים של מסעדות הפך להיות מאוד פופולרי ורבים מבעלי המסעדות הקיימות, מעוניינים לעשות שינוי שאולי יהפוך את המסעדה לשונה ומושכת יותר באמצעות עיצוב פנים בסגנון שונה ומיוחד. השימוש בחומרים הטבעיים יותר, הפך להיות גם הוא, מבוקש בקרב לקוחות של מעצבי הפנים שיש להם מסעדות ומעוניינים לבצע בהן עיצוב מחדש ולרענן טיפה את אולם המסעדה. תוכלו לעלעל בעיצובים שונים של מסעדות, לפני שתחליטו באיזה סגנון  אתם מעוניינים כי המסעדה שלכם תעוצב. גם אם תטיילו במסעדות השונות באזורים רבים בארץ, במיוחד באזור המרכז, תוכלו לשאוב עוד רעיונות שונים שיוכלו לעזור לכם בתחום. צלמו חלק מהעיצובים ושלחו אותם במייל למעצב הפנים שלכם, כך תוכלו לדעת אם הרעיון שלכם יוכל להתאים על פי הנתונים של המסעדה.

לחצו כאן למידע נוסף על אדריכילים מפורסמים בעלי שם עולמי